BRNO OPEN 2016

Mezinárodní taneční soutěž Brno 20. - 21. 3. 2016

S taneční školou DSP Kometa Brno jsem se setkal poprvé v roce 2015. Vyzkoušel jsem si focení při slavnostním uzavření "školního roku" a o několik týdnů později na malé taneční soutěži "Husův Pohár". Musel jsem konstatovat, že focení tance je jedna z těch těžších disciplín a proto jsem se vypravil i na několik tréninků školy. Díky tomu jsem trochu poznal některé výraznější páry a některé jsem si i oblíbil. Musím se přiznat, že za celou tu dobu jsem se nenaučil poznat, kdo je podle měřítek znalých dobrý a kdo je slabší. Podléhám dojmu, výrazu, pocitu, sympatiím a v první řadě tanci nerozumím. Pro mě jsou všichni naprosto úžasní.

Vybírat několik málo fotek a ještě s malým časovým odstupem bylo obtížné a asi je budu postupně aktualizovat. Zjistil jsem, že fotky na disku zrají a je lepší je nechat odležet. Takže zatím takto.

Abych si splnil informační povinnost - Oficiální web soutěže Brno Open je zde: www.brnoopen.eu a oficiální stránka pořadatele - DSP Kometa Brno zde: www.dancesportpro.cz.

Soutěžilo se v mnoha kategoriích a byly k vidění děti včetně předškolních. Všichni byli úžasně šikovní a také stateční, hlavně ti nejmenší!

Náhled fotografie

Nevyzpytatelné jsou cesty Fejsbučí. Z kolekce cca 100 fotek, které jsem sdílel, se tato "lajkovala" a "šérovala" nejvíc.

Náhled fotografie

Tahle je jedna z mých oblíbených a také jedni z mých oblíbených.

Náhled fotografie

Pár, který mě neuvěřitelně potrápil na tréninku. Oba tanečníci jsou tak dlouzí, že se mi ne a ne vejít na fotku celí.
Tak jsem si na ně pořídil větší fotoaparát a už se vlezli.

Náhled fotografie

Bez komentáře...

Náhled fotografie

Náhled fotografie

Náhled fotografie

Náhled fotografie

Náhled fotografie

Náhled fotografie


Náhled fotografie

Vítězný (standardní tance) Slovinsko-Český pár Tara Bohak a David Odstrčil.

Náhled fotografie

Na závěr jedna ze zákulisí focená skoro za tmy. Moje maminka říkávala: "Kráso, trp!" Zde doslova.

Náhled fotografie

Kompletní galerie ZDE!

Poprvé zde nabízím možnost volně stahovat fotky. Prosím, pokud jste na Brno Open tančili ale nenašli jste se, kontaktujte mě (pošlete jinou svoji fotografii ze soutěže) a já se pokusím Vás najít v množství materiálu, který neprošel do výběrů. Zdvořile prosím, pokud budete fotografie stahovat, sdílejte tuto stránku! Pokud budete fotografii používat, uveďte autora a odkaz na tuto webovou stránku.

DOWNLOAD! Galery of high resolution photos available here!

For the first time we offer the possibility to freely download photos . Please, if you have danced in Brno Open but did not find yourself, please contact me (send another photo from his competition ) and I'll try to find You in the amount of material that has not passed the selection. Please kindly if you download photos, share this site! If you use a photo, attribution and a link to this website.


 
Facebook Google Twitter Email