DSP KOMETA - HUSŮV POHÁR

Uspořádat při příležitosti výročí upálení Jana Husa taneční soutěž se na první pohled zdálo nemožné, typický "lead zepelin" (... tedy olověná vzducholoď). V kombinaci divadelní atmosféry, scénických tanečních vstupů a hraných disputací se to podařilo na výtečnou a já měl tu čest představení fotit.

Mám rád tréninky tanečníků. Je v tom cosi neskutečného, jak se až vznešená krása pohybu klube z všedního oblečení, z triček a riflí. Ještě se nedostavily napětí s trémou, přesto jsou tanečníci vrcholně soustředění a z výkonu je cítit kus opravdovosti. V těchto chvílích přichází ty nejlepší fotografie. Tady jsem měl navíc k dispozici divadelní osvětlení.

Náhled fotografie

Stejně jako první, je i tento snímek ze zkoušky. Jedna z tanečnic ve scéně dokonce chyběla. Přestože samotné představení v kostýmech bylo výborné, tato generálka se mi líbila ještě víc.

Náhled fotografie

Tady už je fotka z večerního představení.

Náhled fotografie

Někdy je to ale také naopak. Mezi soutěžícími přiška taková dívenka, kterou by na tanečnici málokdo hádal. Potom se oblékla, namalovala a najednou tu byla diva, která měla parket sama pro sebe.

Náhled fotografie