NEW VOLVO FH

aneb vánoční večírek v O2 aréně

Titulní fotka vznikla při laser show, která uváděla slavnostní odhalení řady tahačů. Bylo to trochu otázkou štěstí co vyfotím, protože rychlé sekvence neumožňují komponovat, ostřit či čekat na ten správný okamžik. Prostě se musí jako při focení ohňostroje nastavit dle zkušenosti expozice a potom už jen "modlete se a podávejte střelivo" fotíte na slepo. O to víc práce člověka čeká při zpracování doma.

Laser show

Proměnit O2 arénu v reprezentativní restaurant je práce pro velkou spoutu lidí na celý den. A ještě větší práce to byla zase vše v termínu uklidit. Realizací byla pověřena EDE Group.

O2 Staff

O květinovou výzdobu se postaral známý brněnský florista pan Milan Dopita a jeho tým - OXALIS.

Náhled fotografie

Miluju generálky - vše je jako naostro, včetně světel, jen účinkující jsou obečeni, jak se cítí (a vidí) nejlépe.

Náhled fotografie

Výhodou toho, že jste angažováni jako fotograf je to, že vám umožní přístup všude, někdy i na místa, kam se jakože nesmí, třeba kvůli bezpečnosti. Někdy se o to musí malinko bojovat, ale nakonec touha po dobrých fotkách převáží. A základem focení je hledání jiného pohledu. Tuhle bych pochopitelně bez zvláštních privilegií neudělal.

Náhled fotografie

Paní Adéla Banášová, která večer uváděla, je mi ohromně sympatická. Tak jak ji známe z obrazovky - vtipná, krásná, milá je i ve skutečnosti. Navíc jsem obdivoval, jak se během chvilky přípravy před oficiálním večerem dokázala naučit některé odborné věci, o kterých se potom v ostrých vstupech mluvilo.

Náhled fotografie

Vyvrcholením večera bylo pochopitelně odhalení nových tahačů řady VOLVO FH.

Náhled fotografie

Večer uzavřel Pavol Habera a skupina Team.

Náhled fotografie

Náhled fotografie

Autorem poslední fotografie je pan Habera, který si ode mě půjčil foťák a tak to tu máte. Docela by mě zajímalo, jak by se k tomu postavil odborník na autorská práva. Nebo možná to raději nechci vědět.

Náhled fotografie

 
Facebook Google Twitter Email