7 klíčů

Projekt 7 klíčů je práce čistě pro web a cílem bylo připravit celostránková pozadí pro jednotlivé "kroky". Web sám o sobě je velmi jednoduchý, v zásadě je to několikastránkový prospekt na akci tzv. team-buildingu. Fotilo se v prostorách chodby uzavřené části kláštera, kde má pronajaté prostory jako dílny hlavní protagonista Petr.

Titulní fotografie vznikla na příjezdové cestě. Kdybych sklonil objektiv jen o malinko dolů, hleděli bychom na asfalt.

Náhled fotografie

Venku jsme ještě nafotili nebezpečně vyhlížejícího lučištníka. Když jsme procházeli oponenturami, tak "strašně vadilo", že má lučištník odrané ruce se zadřenou špínou. Tohle prostě nepochopím, náhodou mám modelem člověka s nádherně realistickýma rukama a místo ovací... kritika. Život je těžký.

Kdybyste náhodou chtěli tohle zkoušet, tak pozor, šíp nesmí být nasazený na tětivě!

Náhled fotografie

Tohle je civilní Petrova fotka. Něco jsem si skládal, nebo rozkládal, nastavoval, šrouboval, nebo čím to fotografové pořád zdržují a Petr zatím pracoval u svého ponku-špalku. Rychle jsem udělal dvě fotky a myslím, že toto je z celé akce to nejlepší.

Náhled fotografie

Truhlu jsme nakonec nepoužili jako podklad pod závěrečnou záložku a musím říci, že takto jsem se s málokterou fotkou natrápil. Výhoda úžasné atmosféry zapomenuté klášterní chodby byla vyvážena absolutním nedostatkem místa, a podlahou křivou tak, že na ní nestál ani stativ. Navíc byla děsná zima (přelom listopadu a prosince). Fotil jsem na dva blesky a nakonec jsem byl rád, že to dopadlo aspoň takto.

Náhled fotografie

Když se fotí podobný projekt, tak zůstane halda fotek pod stolem. Třeba jako tato strašidelná postava, kterou jsme na chodbě potkali.

Náhled fotografie

A nakonec jedna "backstage". Asistentky drží nezávislá trvalá světla NIKON WAX1 směrné číslo 0.3. Pokud by jste chtěli vyzkoušet, tak originál již není v prodeji, ale naštěstí řada noname výrobců stále toto výborné světlo vyrábí.

Náhled fotografie

Modelem stál a veškeré zobrazené zbraně a rekvizity s výjimkou svícnů vyrobil Petr Rajnoch.